TICKLESS מכשיר דוחה פרעושים וקרציות

UU7PPT385K
 • 229.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  5. תשלום ואספקה

  1. אמצעי התשלום:
  א.ניתן לשלם בכרטיסי אשראי דרך האתר, או בתשלום דרך חשבון PayPal של הלקוח .
  ב.ניתן לבצע תשלום בכסף במזומן לשליח או נציגי האתר לאחר תיאום טלפוני מראש.
  2. החיוב יתבצע בסמיכות למועד שליחת המוצרים אל הלקוח.
  3. זמן האספקה היינו עד 5 ימי עסקים מיום ההזמנה (להלן:"מועד האספקה"), במידה ולא ניתן לספק את המוצר במשך תווך תאריכים זה, יווצר קשר בין נציג מפעילי האתר עם הלקוח לתיאום מועד אספקה אחר (ללא מתן פיצוי).
  4. האספקה תהיה בתאום טלפוני ו\או פקס ו\או דואר אלקטרוני עם הלקוח.
  5. לציין כי חנות שפע לחי בחולון מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לגבות תשלום עבור דמי המשלוח וההובלה שיותאמו ויסוכמו עם הלקוח!

  6. משלוח

  יש לציין כי משלוח ייעשה רק באזורים המצויינים "באזורי משלוח" באתר בהתאם למפורט בתקנון זה ובהתאם לתקנון המפורסם בחנות בית העסק/ פרטים בטלפון בית העסק 03-5057834.
  המוצרים השונים יסופקו באחד מהאמצעים הבאים:
  1. איסוף עצמאי ע"י הלקוח בחנות שפע לחי בחולון ללא תוספת תשלום.
  2. ע"י שליח של "בית העסק" ייתכן ויותנה בסכום קניה מינימאלי .
  (מוגבל גיאוגרפית) ועפ"י תקנון המשלוחים של בית העסק אשר ישלים את העסקה.
  3.ע"י שליח בית עסק צד ג' ו\או חברת משלוחים\דואר ישראל המבצעים משלוח עד הבית (תיתכן תוספת תשלום בהתאם למיקום וזמן האספקה המבוקש).
  4.זמני האספה של מוצרים המסופקים ע"י שליחים חיצונים ל-"בית העסק" אינם ניתנים לבקרה ע"י מפעיל ה"אתר" ונציגיהם ואינם בשליטתם והנך מצהיר כי לא תהיה לך טענה\תביעה נגד ה"חנות" ו/או "מפעיל האתר" ו/או "בתי העסק" המספקים את הסחורה עקב שיבושים באספקה בעקבות שימוש בשירותי השליחים (ללא יוצא מן הכלל).
  5. המוצרים יספקו בהתאם לתנאי האספקה של " החנות" ובכפוף לרשימת הישובים שבהם מתבצע משלוח עד הבית. המוצרים יסופקו עד בית\חצר הלקוח, במידה ואין ביכולת ה"חנות" לספק את המוצר עד לבית הלקוח בגין מצב ביטחוני, כוח עליון (לרבות מזג אוויר) או כל סיבה שהיא , יוצר קשר עם הלקוח וימצא פתרון סביר והגיוני, בכל מקרה של ביטול המשלוח\העסקה תהיה ה"חנות" ה"פוסקת" הבלעדית.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  7. החזרת מוצרים

  1. בקשה לביטול עסקה ניתנת לביצוע אך ורק על פי חוק ותקנות משרד התמ"ת.
  2. בקשה להחזר/לביטול רכישת מוצרים תתאפשר בתוך 14 ("ארבע עשר") ימים מיום החיוב, כשהם ארוזים באריזתם המקורית בצירוף החשבונית המקורית, על ידי הלקוח ועל חשבונו ועל אחריותו בלבד וזאת לאחר מתן הודעה מראש בכתב לפקס 03-5057834 או דואר אלקטרוני shefalahay@gmail.com ועל בקשתו לביטול העסקה, לאחר בירור פנייתך ובתאום עם מפעלי האתר יש להחזיר את המוצר לכתובת החנות בחולון. לאחר החזרת המוצר בשלמותו (כולל האריזות) תזוכה הקניה עבור המוצר/ים שהוחזר במחיר ששילמת עבור המוצר שהוחזר (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה והטיפול כולל חיוב הלקוח עבור דמי ביטול העסקה כחוק! זיכוי והחזר כספי ללקוח יתבצע אך ורק אם המוצר שנבדק על ידי נציגי ה"חנות"\"בית העסק" ונמצא שהוא הוחזר כחדש, באריזתו המקורית לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה –ורק אז יינתן הזיכוי שיהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר ובניכוי הוצאות בשל המשלוח! ו/או עבור דמי ביטול העסקה כחוק!
  3. במידה והלקוח מעוניין יינתן שובר זיכוי שווה ערך לזיכוי הקניה, למימוש בחנות בה נרכש המוצר, לתקופה של 3 חודשים מיום קנייתו ועל פי מדיניות החנות בעניין המוצג בקופות החנות !.
  4. החזר כספי ללקוח יבוצע בהתאם לחוק\תקנות משרד התמ"ת בניכוי של דמי טיפול של עד 5% מערך הקניה או 100 ש"ח הנמוך מביניהם, ובתוספת ניכויים במידה והם קיימים כמפורט בסעיף 5.2.
  5. תלונות לגבי מוצרים חשמליים ו/או פגומים יבדקו ויטופלו אך ורק עם הצגת חשבונית קניה ותעודת אחריות חתומה ומאושרת ע"י "הנהלת האתר", בחובת הלקוח לשמור על תעודת האחריות ועל חשבונית הקנייה המקורית .
  6. החנות לא תקבל כלל החזרת מוצרים שנמכרו כנלווים לבעלי החיים ונעשה בהם שימוש מהיום הראשון כגון : כלובים, משחקים, מזון, ואביזרים הקשורים לבעל החיים, על הלקוח לדעת שאין התנסות בקניה של בעל חיים ומוצריו והחזרתם לחנות, ועל הלקוח חלה האחריות לעשות עם המוצר/בעל החיים כרצונו לאחר הקניה/רכישה .
  7. אין החזר או החלפה ומתן זיכוי על כל בעלי החיים הנמכרים בחנות .כלל האחריות על הקניה והטיפול של בעלי החיים היא של הלקוח בלבד !
  8. יודגש כי לא נקבל כלל החזר על מזון לבעלי חיים שנפתח או נעשה בו שימוש וזאת על פי החוק !
  א. המוצר יוחזר סגור ושלם באריזתו המקורית בלבד !
  ב. המוצר יוחזר תוך 14 ימים ("ארבע עשר") ימים מיום הקניה (הפקת החשבונית).
  ג. יש לתאם את החזרת המוצר דרך התקשרות טלפונית ו/או פקס /או אי-מייל כמפורט בסעיף 5.2 במידת האפשר נציג החנות והאתר ינסו לסייע ללקוח להחזיר את המוצר אל החנות בחולון ( יתכן שידרשו דמי משלוח נוספים!)
  יודגש כי בקופות בית העסק עצמו מופיע במפורט במקום בולט לעין תקנות משרד התמ"ת ומדיניות החזר מוצרים של בית העסק ! .
TICKLESS מכשיר טכנולוגי חדשני ויעיל לחיות מחמד הדוחה פרעושים וקרציות ע"י תדרי אולטראסאונד - קל לשימוש לתליה על קולר הכלב/חתול.

מכשיר TICKLESS דוחה קרציות ופרעושים קולי עבור כלבים, חתולים,ובעלי חיים פרוותיים חביבים אחרים.

ידידותי לסביבה, אינו מכיל כימיקלים או ניחוחות.

על ידי חיבור מכשיר זעיר וקל לשימוש על צווארון החתול או הכלב, ניתן להרחיק טפילים למשך 6-12 חודשים לאחר ההפעלה, ולהשאיר אותך ואת חיית המחמד שלך חופשית ליהנות מהטבע. עקב מחקר השטח האחרון, אנו יכולים להסיק כי המכשיר יעיל ב -94% נגד קרציות ללא שימוש בכימיקלים מסוכנים !

מכשיר זה אינו רעיל ואינו משתמש או משחרר חומרים כימיים או ריחות כאלו, מה שמאפשר את השימוש בו אפילו עבור חיות מחמד צעירות, קשישות, חולות או הרות.

המכשיר פולט פולסים קוליים שלא מורגשים לבני אדם וחיות מחמד, אך מטרידים קרציות ופרעושים ובכך מרחיקים אותם מחיית המחמד שלך. טווח הפעולה הוא כמטר וחצי. המכשיר מיועד בעיקר למטרות מניעה.

טכנולוגיית TICKLESS® עברה בדיקות קפדניות והוכחה כיעילה על ידי מחקר קליני בבית הספר למעבדה למיקרוביולוגיה וטרינרית רפואית ומעבדות מחלות זיהומיות באוניברסיטת קמרינו, איטליה.

- יעילות של 94% נגד קרציות ללא שימוש בכימיקלים
- ללא כימיקלים
- 1.5 מטר טווח
- ללא ריחות ובשמים
- בטוח לשימוש גם עבור חיות מחמד צעירות, קשישות, חולות או הרות
- הוכח מדעית
- הגנה לאורך כל העונות
- פתרון מונע

אופן השימוש: כדי להתחיל להשתמש ב- TICKLESS מומלץ לרחוץ את חיית המחמד שלך עם שמפו קרציות ופרעושים ולהסיר את כל הטפילים שנותרו. הנח את המכשיר על הצווארון והסר את הלשונית להפעלת המכשיר. 4 הבזקים אדומים יצביעו על כך שהמכשיר פועל. ניתן לאמת את המשך פעולתו בכל עת על ידי לחיצה על הכפתור ואישור כי הנורית מהבהבת בתגובה. בטמפרטורות רגילות, המכשיר יכול להרחיק טפילים למשך 6-12 חודשים לאחר ההפעלה. כדי להבטיח את יעילותו, המכשיר צריך להישאר תלוי על החיה בכל עת.

אזהרה: למרות שהמכשיר אינו עמיד במים, המוצר עמיד מאוד בפני לחות (IP31). אם המכשיר נרטב, יש לייבש אותו מייד בכדי למנוע נזקי מים. בשל גודלו הקטן, הרחק מהישג ידם של ילדים קטנים, באזורים המאוכלסים בכבדות קרציות ופרעושים אין הגנה של 100%. לא מתאים להסרת קרציות או פרעושים מחיות מחמד שכבר נדבקו. המכשיר של TICKLESS מיועד ויעיל למניעת פרעושים וקרציות אצל כלבים וחתולים שעברו טיפול מניעתי לפני הדבקה - אל תפריע לגלי הקולי הנפלטים כדי להשאיר את חיית המחמד שלך נקיה מטפילים 
!
x

#{title}

#{text}

#{price}